o STUDIU // Informace o našem studiu

NAPIŠTE NÁM

O NÁS

iMi studio je salon v  Třebíči, který nabízí služby v oblasti kosmetiky, nehtové modeláže a prodloužení řas. Čeká Vás příjemné a čisté prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a vychutnáte si tak více kvalitu našich služeb. Rádi Vám vyjdeme vstříct a přizpůsobíme službu Vašim požadavkům. Pracujeme pouze s kvalitními certifikovanými materiály prověřených značek.


Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů.  Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou Vaši vizitkou nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti. Zdravé a krásné nehty nadělila příroda málokomu, ale docílit jejich dokonalosti s malou pomocí, není žádný problém.  Upravené ruce, zejména pěstěné nehty, jsou snem mnoha žen v jakémkoli věku a postavení. Ne každá, ale dostala do vínku krásně tvarované nehty. Díky modeláži nehtů máme šanci dát svým rukám tu správnou míru originality a elegance.

 

Permanentní prodlužování a zahušťování řas - je moderní metoda, která umožní prodloužení a zahuštění řas jakékoli délky. Jedná se o umělé řasy, které se aplikují na řasy přírodní. Je na Vás, jestli toužíte Vaše přírodní řasy pouze zahustit a mírně prodloužit, aby vypadaly přirozeně jako namalované řasenkou. Nebo si přejete výrazné dlouhé řasy. K aplikaci používáme unikátní premiové řasy té nejvyšší kvality. Jsou vytvořeny podle postupů nejnovější generace. Díky tomu se nedeformují ani nelámou. Jsou charakteristické svou plnou černou barvou, jemným leskem a ideálním profilem. Spolupracuji se značkou  - NEICHA, BLINK LASH, SMART LASH.

 

Krásná a zdravá pleť je nedocenitelným pokladem každé ženy, ale v posledních letech i mužů. Intenzita a kvalita péče, kterou své pleti pravidelně dopřáváme, se odráží na vzhledu naší pleti již dnes, ale mnohem více se projeví za několik měsíců či let. Základem mladistvé a svěží pleti je pravidelné profesionální ošetření v kosmetickém salonu, které může pomoci při řešení problémů všech typů pleti, při běžných kosmetických vadách pleti nebo při prvních projevech stárnutí. Důležitá je však také starostlivá domácí péče.

 

Snažíme se o to, aby návštěva u nás nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace.  Zkuste se v dnešní uspěchané době aspoň jednou za měsíc na chvíli zastavit, dopřát si čas jen pro sebe a nechat se hýčkat.  Nikdy není příliš brzy či pozdě se starat o svou plet´- výsledky Vás totiž provázejí celým životem.

© Všechna práva vyhrazena